PL blog

Z myślą o placówkach szkolnych zainaugurujemy w naszej firmie specjalną inicjatywę, której celem jest budowanie długookresowej współpracy przy realizacji wyjazdów szkolnych. Dla placówek oświatowych od szczebla szkoły podstawowej do szkoły średniej mamy propozycję przyłączenia się do dedykowanego szkołom programu lojalnościowego "Przyjaciele ATAS".
 

Zdajemy sobie sprawę, że nasze tradycyjne podejście do bezpośredniego kontaktu ze szkołami, powinno przybierać różne formy. Jesteśmy otwarci do aktywnej pomocy szkole w organizacji wyjazdu (począwszy od materiałów promocyjnych aż do zebrania przedwyjazdowego dla uczestników wyjazdu), jak również do wspierania szkolnych inicjatyw w postaci konkursów. Pozycja ATAS w relacjach ze szkołami jest partnerska, a obecnie przybiera swoją kolejną formę.
W tym miejscu dowiecie się więcej o naszym programie "Przyjaciele ATAS":

Jakie szkoła ma korzyści?

  • każda zakupiona wycieczka jest podstawą do otrzymania punktów
  • zebrane na koncie szkoły punkty, szkoła może wymienić na nagrodę z naszego katalogu już po 2 imprezie zrealizowanej z ATAS
  • oferujemy zarówno nagrody, które są elementem wyposażenia szkoły, jak i nagrody będące rozbudowaniem świadczeń kolejnej zamówionej imprezy

Jak szkoła działa w programie?

  • szkoła zamawia wycieczki w ATAS i zbiera punkty na swoim koncie
  • ATAS wysyła do szkoły informacje email ze stanem punktów oraz o ofertach specjalnych
  • szkoła wymienia punkty na wybraną nagrodę z dostępnego katalogu

Co należy zrobić, aby zostać uczestnikiem programu?

  • wystarczy wypełnić nasz formularz – dostępny na stronie w zakładce "Przyjaciele ATAS" oraz u pracownika biura ATAS
  • zamawiać w ATAS dowolne wycieczki szkolne – autokarem i samolotem
  • już po 2-iej wycieczce z ATAS szkoła może wymieniać punkty na nagrody

20170804 173417 size

Chcieliśmy, tworząc program, aby zasady udziału były przejrzyste i mało skomplikowane, aby procedury były minimalnie angażujące dyrektora szkoły. Liczymy na zgłoszenia szkół, które są już naszym klientem i mają z nami wspólną historię wyjazdów szkolnych. Będzie nam miło, jeśli do grona uczestników programu dołączą szkoły nowe, dzięki rekomendacji szkół znających naszą firmę. Nasz program lojalnościowy ma także cel motywujący obie strony – chcemy zapewnić szkołom atrakcyjne nagrody, jednocześnie realizując dla ich uczniów atrakcyjne wycieczki szkolne.
Wszystkie niezbędne informacje o programie, w tym niezbędny regulamin znajdziecie tutaj.
Dołącz do nas!

 


    .

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.