zbiorka przed wycieczką

londynwycieczki600

Wybór konkretnego programu wycieczki to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie i to Wy Nauczyciele radzicie sobie z tym najlepiej znając swoich uczniów i ich potrzeby. Oddajemy zatem decyzje w Wasze ręce, ale mamy kilka sugestii.
Co może Was zainteresować? Oto przegląd ciekawych wycieczek szkolnych 2019/2020.

Poznań - wycieczka szkolna

pociag2kolejkowoWycieczki szkolne do Wrocławia cieszą cię coraz większą popularnością. Kiedyś wśród głównych atrakcji można było wymienić Panoramę Racławicką i rynek z legendarnymi krasnalami, teraz wciąż przybywa nowych miejsc jak Ogród Japoński, Afrykarium czy Sky Tower. Bardzo ciekawym miejscem dla młodszych dzieci jest natomiast Kolejkowo - obiekt położony tuż obok dworca, gdzie znajdziemy nowoczesne i bardzo realistyczne makiety z rychomymi pociągami.

program lojalnościowy

malbork1Wpis na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO to ogromny prestiż i jednocześnie promocja danego obiektu. Otwiera oczy na wyjątkowość czegoś, co dla pobliskiej ludności było na wyciągnięcie ręki i często niezauważane jako unikalne. Warto uwzględniać takie obiekty myśląc o miejscach do odwiedzenia podczas wycieczki szkolnej.

program lojalnościowy

wycieczki2018male2W programach naszych wycieczek do Wielkiej Brytanii spotykacie się z formą zakwaterowania u rodzin brytyjskich. Macie pewne skojarzenia lub znacie z opowieści od innych jak to może wyglądać? Ten artykuł jest właśnie po to, aby uporządkować Wasz stan wiedzy i podpowiedzieć kilka praktycznych rozwiązań na wyjazd z taką właśnie formą zakwaterowania.

program lojalnościowy

PL blog

Z myślą o placówkach szkolnych zainaugurujemy w naszej firmie specjalną inicjatywę, której celem jest budowanie długookresowej współpracy przy realizacji wyjazdów szkolnych. Dla placówek oświatowych od szczebla szkoły podstawowej do szkoły średniej mamy propozycję przyłączenia się do dedykowanego szkołom programu lojalnościowego "Przyjaciele ATAS".
 

program lojalnościowy

paszport1

Legitymacja szkolna to dokument, który wystarcza wyłącznie do podróżowania przez uczniów na terenie Polski. Nawet krótki wypad na wycieczkę poza granice kraju – na przykład do Pragi, Berlina czy Drezna wymaga posiadania ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Takim dokumentem może być dowód osobisty albo paszport. Co warto wiedzieć o dokumentach dla dzieci?

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.