program lojalnościowy

malbork1Wpis na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO to ogromny prestiż i jednocześnie promocja danego obiektu. Otwiera oczy na wyjątkowość czegoś, co dla pobliskiej ludności było na wyciągnięcie ręki i często niezauważane jako unikalne. Warto uwzględniać takie obiekty myśląc o miejscach do odwiedzenia podczas wycieczki szkolnej.

program lojalnościowy

wycieczki2018male2W programach naszych wycieczek do Wielkiej Brytanii spotykacie się z formą zakwaterowania u rodzin brytyjskich. Macie pewne skojarzenia lub znacie z opowieści od innych jak to może wyglądać? Ten artykuł jest właśnie po to, aby uporządkować Wasz stan wiedzy i podpowiedzieć kilka praktycznych rozwiązań na wyjazd z taką właśnie formą zakwaterowania.

program lojalnościowy

PL blog

Z myślą o placówkach szkolnych zainaugurujemy w naszej firmie specjalną inicjatywę, której celem jest budowanie długookresowej współpracy przy realizacji wyjazdów szkolnych. Dla placówek oświatowych od szczebla szkoły podstawowej do szkoły średniej mamy propozycję przyłączenia się do dedykowanego szkołom programu lojalnościowego "Przyjaciele ATAS".
 

program lojalnościowy

paszport1

Legitymacja szkolna to dokument, który wystarcza wyłącznie do podróżowania przez uczniów na terenie Polski. Nawet krótki wypad na wycieczkę poza granice kraju – na przykład do Pragi, Berlina czy Drezna wymaga posiadania ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Takim dokumentem może być dowód osobisty albo paszport. Co warto wiedzieć o dokumentach dla dzieci?

 

bagaż na wycieczke

blog wycieczki

Drogi Nauczycielu, jeśli zorganizowałeś wartościową wycieczkę szkolną albo planujesz do końca roku taki wyjazd zrealizować dla młodzieży, koniecznie weź udział w naszym konkursie i wygraj zagraniczny study tour dla nauczycieli!
 

bagaż na wycieczke

33

Najważniejsze informacje praktyczne na temat Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Opisujemy co obejmuje ekspozycja i wyjaśniamy ile czasu potrzeba na zwiedzanie.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.