komunikat

wycieczki-szkolne-autokar

Komunikat w sprawie koronowirusa (COVID-19) i planowanych wycieczkach szkolnych.

 

 

 

program lojalnościowy

wycieczki-szkolne-autokar

Podczas wycieczki szkolnej do Francji warto zwiedzić Paryż i jego największy symbol - wieżę Eiffla. Ażurowa konstrukcja ze stali to najlepiej rozpoznawalny obiekt architektoniczny w mieście miłości. To również jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych. Szacuje się, że od czasu jej otwarcia w 1889 roku odwiedziło ją ponad 220 milionów osób.

 

 

 

program lojalnościowy

wycieczki-szkolne-autokar

Francja to piękny kraj o ciekawej kulturze i bogatej historii. Odegrała znaczącą rolę na politycznej scenie Europy, przez długi czas była ulubionym przyczółkiem artystów i myślicieli, w tym wybitnych Polaków. Szkolna wycieczka do Francji to idealna okazja do zaprezentowania uczniom najważniejszych zabytków, ale również do przybliżenia sylwetek takich postaci, jak Mickiewicz, Chopin czy Curie Skłodowska, którzy żyli i pracowali w tym kraju. Co zatem warto zwiedzić podczas takiego wyjazdu?

 

 

 

program lojalnościowy

wycieczki-szkolne-autokar

Decydując się na wycieczkę do Włoch, warto w jej programie uwzględnić Wenecję. To piękne miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO odegrało istotną rolę w historii Europy i pełne jest malowniczych uliczek oraz wspaniałych zabytków. Z tego względu zwiedzanie miasta ma dużą wartość edukacyjną. Jeden dzień to oczywiście zbyt mało, aby w pełni poznać miasto, wystarcza jednak, by zobaczyć najciekawsze i najważniejsze ze względów historycznych miejsca. Co zatem warto zwiedzić w Wenecji na wycieczce szkolnej?

 

 

program lojalnościowy

wycieczki-szkolne-autokarSzkolna wycieczka do Włoch to okazja do odwiedzenia jednych z najważniejszych miejsc w historii Europy, zobaczenia pięknych zabytków z różnych okresów historycznych oraz zapoznania się z tamtejszą kulturą i sztuką. To również doskonała okazja do nabycia ciekawych pamiątek i wyjątkowych produktów lokalnych. Oryginalne włoskie przysmaki, wyroby rzemieślnicze i rękodzieło znane są na całym świecie.

 

 

program lojalnościowy

wycieczki-szkolne-autokar

Rzym jest stolicą i największym miastem Włoch. Położone nad Morzem Śródziemnym i rzeką Tyber, stanowi metropolię o globalnym znaczeniu. Ten światowej klasy ośrodek turystyczny urzeka wieloma zabytkami z okresu starożytności i średniowiecza. Szkolna wycieczka do Rzymu to doskonała okazja do zapoznania się z bogatą historią i kulturą tego obszaru.

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.